Güvenlik 26 MAYIS 2010 / 07:59

MSI yeni ürünü GUS'u tanıttı

GUS, dizüstü bilgisayarların görüntüleme yeteneklerini güçlendirmeyi hedefliyor.

GUS, dizüstü bilgisayarların görüntüleme yeteneklerini güçlendirmeyi hedefliyor.


Ekran kartı üreticisi MSI dizüstü bilgisayarlara Express kart girişinden bağlanan harici ekran kart destekleyicisinin tanıtımını yaptı. GUS ismi verilen ekran kartı yükseltme çözümü, PCI-Express x16 yuvasını kullanıyor.

MSI'a göre yeni ürün, dizüstü bilgisayarların ekran kartı performansını 19 katın üzerinde artırıyor. GUS'la birlikte çoklu monitör desteği de dizüstü bilgisayarlara geliyor. MSI, bu geliştirdiği ürünüyle kolayca taşınabilmeyi hedefliyor. Express kart yuvası kullanan cihaz yakında USB 3.0'la da kullanılacak.

GUS çok düşük ekran kartına sahip dizüstü bilgisayarlara gelişmiş oyunları oynatma gücü kazandırmasa da, nispeten düşük sistem gereksinimine sahip oyunları destekleyebilecek düzeyde.

GUS'un 100 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun