Güvenlik 28 EYLÜL 2010 / 12:39

Mimio ve Dymo birleşmesinden akıllı ürünler ortaya çıktı

Türkiye pazarında yer alan Dymo Mimio’nun yeni ürünleri düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.

Türkiye pazarında yer alan Dymo Mimio’nun yeni ürünleri düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.


Yeni Dymo Mimio etkileşimli eğitim ürünleri 25 Eylül tarihinde düzenlenen toplantıda; basına, bayilere ve kurumlara tanıtıldı. Newell Rubbermaid çatısı altındaki Mimio, Dymo ile birleşmesi ile Dymo Mimio artık yeni logosu ve yeni kurumsal kimliğiyle Türkiye pazarında yerini alacak.Toplantıda Mimio ürünlerinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörü olan Bekdata Teknoloji A.Ş yetkilileri, Dymo Mimio ile ilgili hedeflerini ve projelerini paylaştı.Bekdata Genel Müdürü Bekir Gül’ün açılış konuşmasını yaptığı toplantı Bekdata Genel Koordinatörü Çağan Ökten’in yeni ürünleri tanıtmasıyla devam etti. Toplantıdaki katılımcılar da etkileşimli ortamda yeni ürünlerin yakından tanıma fırsatı buldu.

Etkileşimli eğitim ürünleri dikkat çekici

Dymo Mimio etkileşimli eğitim ürünlerinin tanıtıldığı ürünler arasında MimioTeach akıllı tahta, tahtaya yazıp çizdiğiniz hatta sildiğiniz her şeyi dijital olarak bilgisayarınıza kaydeden MimioCapture kayıt sistemi, sınıf içinde ölçme ve değerlendirme yapmayı sağlayan MimioVote oylama sistemi yer aldı.Bunların yanında öğretmen ve öğrencilerin sınıf içerisinde hareket halindeyken de akıllı tahtayı kullanabilmelerini sağlayan MimioPad kablosuz tablet, Mimio yazılımını kullanarak kamera görüntüleri yaratan MimioView doküman kamerası ve öğretmenlerin sınıf içerisinde işledikleri konuları resim, çokluortam gibi eklemelerle tamamlayıp, derslere dahil edebildikleri MimioStudio 7 yazılımı tanıtılan diğer ürünler arasındaydı.Toplantıda Bekdata Yönetim Kurulu Başkanı Mert Altınbaşak yeni satış organizasyonu ve ürün konumlandırmaları ile ilgili bayilere ve bayi olmak isteyen katılımcılara detaylı bilgi aktardı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun