Güvenlik 15 MART 2010 / 12:23

Microsoft'un maviliklerinden yeni haberler var

Microsoft BlueTrack teknolojisini kullanan üç yeni fare modelinin duyurusunu yaptı.

Microsoft BlueTrack teknolojisini kullanan üç yeni fare modelinin duyurusunu yaptı.


Microsoft Donanım Grubu, Microsoft BlueTrack teknolojisini kullanan üç yeni fare modelini daha tanıtarak bu teknolojiyi kullanan model sayısını 8'e çıkardığını açıkladı. BlueTrack teknolojisi, kullanıcının fare kullanırken her yüzeyde doğru ve kesin tepkiler almasına yardımcı oluyor.

Microsoft Donanım Grubu'nun kısa bir süre önce duyurduğu Wireless Mobile Mouse 3500, Wireless Mouse 2000 ve Comfort Mouse 4500, gezgin kullanıcıların vazgeçemeyeceği fare modelleri olarak raflarda yerlerini alacak. Wireless Mobile Mouse 3500 ve Comfort Mouse 4500 modellerinin özellikle mobil çalışmayı sevenler için ideal olduğu belirtiliyor.

Wireless Mobile Mouse 3500, bilgisayarların USB yuvasında rahatsız edici çıkıntılar yaratmayan minik bir nano alıcıyla birlikte geliyor. Wireless Mouse 2000 modeli de minik bir alıcı/vericiye sahip. Kullanıcı fareyi başka bir yerde kullanmak istediğinde aktarıcıyı farenin altındaki yuvaya oturtarak yanında gezdirebiliyor.

Tipik bir masaüstü bilgisayar faresi boyutlarındaki Wireless Mouse 2000 modeline karşılık Wireless Mobile Mouse 3500 nispeten küçük fare modellerini sevenler ve özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları için üretildi.

BlueTrack teknolojisinin ilk kez kullanıldığı kablolu fare modeli Comfort Mouse 4500 ise kullanıcıları pil değiştirme endişesinden kurtarıyor. Comfort Mouse 4500, içerdiği 5 tuşla fonksiyonelliği de en üst seviyeye çıkarıyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun