Güvenlik 31 EKİM 2008 / 09:52

Limitli kullanıcılar için sayaçlı modem

AirTies RT-204 ADSL2+ 1 Port modem aylık indirme/yüleme miktarlarını ölçen ADSL sayacıyla geliyor.

AirTies RT-204 ADSL2+ 1 Port modem aylık indirme/yüleme miktarlarını ölçen ADSL sayacıyla geliyor.


AirTies’ın yeni modemi RT-204, aylık indirme/yükleme miktarlarını ölçen ADSL sayacıyla kullanıcıların kullanım miktarlarını gösteriyor. Mesh teknolojisine sahip RT-204, kablolu modem ya da birden fazla bilgisayar kullananlara yüksek internet hızı sunuyor. Modem ayrıca istenmeyen kullanıcıların ağa bağlanmasını engelleyen otomatik kablosuz şifreleme özelliğine sahip.
Sesli ve görüntülü animasyonlarla kolay kurulum özelliğine sahip olan RT-204, Otomatik Yazılım Güncelleme özelliğiyle modemin güncellemeleri otomatik olarak yapıyor. Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı olarak üretilen modem, 3 yıl genişletilmiş AirTies garantisiyle sunuluyor.   


www.airties.com.tr 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun