Güvenlik 30 ARALIK 2009 / 08:00

Lenovo e-kitap görüntüleyici peşinde (mi?)

Lenovo bir e-kitap okuma cihazı geliştirdiğini ne doğruluyor ne yalanlıyor.

Lenovo bir e-kitap okuma cihazı geliştirdiğini ne doğruluyor ne yalanlıyor.


Dünya genelinde e-kitap okuyuculara ilgi artıp pazar hareketlendikçe, bazı büyük oyuncular da yavaşça yükselen bu pazara göz kırpmaya başladılar. Bunlardan biri de büyük ihtimalle Lenovo olacak. Çin'de yayın yapan Tech163 sitesinin edindiği bilgiye göre, Lenovo bir e-kitap okuma cihazı üzerinde çalışıyor. Tech163 editörleri, bu konuda Lenovo'dan bilgi istediklerinde açık bir onay alamamışlar ama Lenovo iddiaları da geri çevirmemiş.

Bu durum, Lenovo'nun bu alanda ciddi bir çalışma içinde olduğunun göstergesi olarak yorumlanıyor. Doğal olarak ürünün neye benzeyeceği, özelliklerinin ne olacağı, ne zaman piyasaya çıkacağı ve fiyatı gibi konular şu an için belirsizliğini koruyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun