Güvenlik 02 HAZİRAN 2015 / 10:07

Küçük işletmelerin güvenlik sorunu çözülüyor

Cyberoam, küçük ve ev ofisleri için güvenlik çözümü sağlayan kablosuz bağlantı özelliğine sahip birleşik tehdit yönetimi cihazı CR10wiNG’i tanıttı. CR10wiNG, misafirlerin kablosuz ağa bağlanmasıyla oluşabilecek güvenlik risklerine karşı bir çözüm getiriyor.Kurumsal nitelikteki güvenlik standartlarını küçük işletmelerin hizmetine sunmak için tasarlanan CR10wiNG, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde kablosuz cihazları da koruma altına alıyor.

802.11 n/b/g kablosuz bağlantı standartlarını ve 8 adede kadar sanal erişim noktasını destekleyen CR10wiNG, bağlantı noktasından itibaren sağladığı korumayı kablosuz bağlantıya sahip cihazlara doğrudan yansıtabiliyor.

Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş: “Farklı bölgelere yayılmış ofis ve mağazalara sahip işletmeler, hem kendi çalışanlarına, hem de müşterilerine ve misafirlerine güvenli kablosuz erişim sunmak için uygun çözümler arıyor. Cyberoam CR10wiNG’i tüm bu ihtiyaçları karşılamak üzere tasarladık.” dedi.

CR10wiNG, küçük işletmeleri ve ofisleri kurumsal nitelikte güvenlik çözümleriyle tanıştırmak için tasarlandı. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde Wi-Fi yönlendirici ve firewall uygulamalarını tek bir kutuda birleştiriyor. Ayrıca uzak konumlardaki sınırlı bağlantı olanağına sahip ofisler için USB aracılığıyla 3G/4G bağlantı özelliğini de destekliyor. Saniyede 400 megabit hızında firewall korumalı bağlantıya izin veren CR10wiNG, saniyede 60 megabit veriyi gerçek zamanlı olarak tehditlerden arındırabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun