Güvenlik 05 NİSAN 2011 / 15:40

Kaspersky Türkiye’de yeniden yapılanıyor

Küresel anlamda yapısal değişikliğe giden Kaspersky’nin Türkiye operasyonları bundan sonra Orta Doğu ofisine bağlı olarak yürütülecek.

[caption id="attachment_22568" align="alignnone" width="455" caption="Kaspersky Orta Doğu Yöneticisi Tarek Kuzbari"][/caption]

Rus güvenlik şirketi Kaspersky küresel boyuttaki değişimiyle beraber Türkiye ofisini Dubai’deki Orta Doğu ofisine kaydırarak yapısal değişikliğe gitti. Türkiye operasyonlarını bu ofis üzerinden yönetecek olan Kaspersky’nin Orta Doğu Yöneticisi Tarek Kuzbari değişimle beraber Türkiye’deki yeni stratejiyi anlattı.

Türkiye’de satış müdürü, Orta Doğu ofisinden de destek alacak teknik destek ekibi bulunacağını söyleyen Kuzbari, operasyon yönetimininse doğrudan Moskova’da olacağını sözlerine ekledi. Kuzbari, Kaspersky’nin Türkiye’de kanalı geliştirerek ve iş ortaklarının da desteğiyle son kullanıcı ürünlerini pazarlamaya devam ederken hızlı bir büyüme olduğunu gördükleri kurumsal pazara ağırlık vereceğini belirtti. Bunun için iki kişinin kurumsal pazarlama ve iş ortaklıkları geliştirmek üzere görevli olacağını vurgulayan Kuzbari, “Dağıtıcılık konusunda da birçok şirketle temaslarımız sürüyor” dedi.

Detayları önümüzdeki hafta yayınlanacak olan BThaber'in 816. sayısında okuyabilirsiniz.
ETİKETLER : kaspersky kaspersky lab
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun