Güvenlik 20 ŞUBAT 2013 / 13:38

Kaspersky sanal para güvenliğini artırıyor

Kaspersky, yeni ürünü olan 'KIS 2013'le birlikte kullanıcıların sanal varlıklarını koruyarak, güvenli çevrimiçi bankacılık ve alışveriş fırsatı sunmayı vadediyor. 

Paranın sanallaşması, aynı zamanda güven altına alındığı anlamına gelmiyor. Bu konuya dikkat çeken Eugene Kaspersky’e göre, sanal para ve kredi kartı hırsızlığı, günümüzde dünya genelini kapsayan bir ölçekte, ciddi ve gerçek bir sorun. Bu aynı zamanda, multi milyar dolarlık bir dönüşü olan, son derece organize ve düzgün işleyen bir suç sektörü.

Türkiye'de de bu hafta satışa sunulacak olan KIS 2013, özellikle sanal parayı korumak konusunda tüketicilere verimli bir çözüm alternatifi yaratıyor. Ürününün bu son sürümünde yer alan “Safe Money” (Güvenli Para) teknolojisi, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemlerinde sanal parayı korumayı hedefliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun