Güvenlik 11 NİSAN 2012 / 10:30

Kaspersky Lab Scuderia Ferrari ile yola devam ediyor

Kaspersky Lab Scuderia Ferrari ile yola devam ediyor

Kaspersky Lab, Formula 1 yeni yarış sezonunda da Scuderia Ferrari ile ortaklığına devam ediyor. Burun konisinin üç yanında yer alan logolar, Melbourne’de yapılan Avustrulya Grand Prix yarışmasında F1 dünyasındaki yerini aldı.Kaspersky Lab logosu, Formula 1 yarışlarının 2012 ve 2013 sezonlarında araçların burun konileri ve burun kenarlarında, pilotların tulumlarında ve takım üniformalarında yer alacak. Bunun yanı sıra Kaspersky Lab ve Scuderia Ferrari, "Kaspersky Internet Security Special Ferrari Sürümü" adında ortak markalı ürünü de piyasaya sürdü. Bu güvenlik çözümü Ferrari stiline sahip kullanıcı arayüzü ve Scuderia Ferrari görüntüsüyle kullanıcılara ulaşıyor.

Şirket, Mayıs 2010 tarihinde motor yarışı dünyasına Le Mans Series Şampiyonası’nda AF Corse takımının Ferrari GT2 arabalarına sponsor olarak giriş yaptı ve Formula 1’de Scuderia Ferrari için “tedarikçi” konumunu üstlendi. Daha sonra Kaspersky Lab logosu Ferrari’nin Formula 1 arabalarındaki yerini aldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun