Güvenlik 23 ŞUBAT 2012 / 10:41

Kaspersky Lab 2011’de yüzde 14’lük gelir artışı sağladı

Kaspersky Lab 2011’de gelirini artırdı

Kaspersky Lab, 2011 yönetim sonuçlarına göre gelirlerini yüzde 14 arttırarak 612 milyon dolara ulaştı.Konuyla ilgili konuşan Kaspersky Lab CEO’su ve Başkanı Eugene Kaspersky, global ekibin sürekli yaratıcı teknolojiler ortaya koymak ve bunları yeni ürünlerinde uygulayabilmek için çalıştıklarını vurguladı. Bunun karşılığını almanın bütün şirket için gurur verdiğini belirten Kaspersky, gelecek yıl da aynı başarıyı devam ettirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Kaspersky Lab, 2011 yılı sonlarında organizasyon yapısında bazı yeniliklere giderek, yüksek motivasyon ve en iyi çalışma koşullarını sağlama adına hızlı kararlar vermeye yöneldi. Şirketin ürün stratejisi konusunda her ürünün ya da çözümün belirli bir müşteriye odaklandığı kapsamlı bir portfolyo hazırlamayı planladığı belirtildi.

Kaspersky Lab Baş Ürün Sorumlusu Petr Merkulov, uç nokta koruma ve güvenlik konusunda gelişimler yakalama adına teknoloji ve yenilik adına ortaya koydukları farklılıklarından faydalanacaklarını belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun