Güvenlik 18 KASIM 2009 / 06:25

Jabra ile iletişimde konfor

Birbirinden zarif tasarımları ile hem kesenize hem de gözünüze seslenen Jabra ürünleri, yenilikçi teknolojileri sayesinde iletişimi konforlu ve keyifli hale getiriyor.

Birbirinden zarif tasarımları ile hem kesenize hem de gözünüze seslenen Jabra ürünleri, yenilikçi teknolojileri sayesinde iletişimi konforlu ve keyifli hale getiriyor.


Turkcell Ekstra ve satış noktalarında, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında KDV dahil 59 ve 169 TL. arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulan Jabra Bluetooth kulaklıklar ve araç kitleri, zarif tasarımlarının yanı sıra kullanım rahatlığı sunuyor.

Jabra BT4010, "Akıllı Ekran" özelliğiyle Bluetooth kulaklıklara yeni bir boyut kazandırıyor. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcılar pil, bağlantı ve arama durumlarını sürekli kontrol etmek zorunda kalmadan, kulaklık üzerindeki ekrandan takip edebiliyor. Jabra'nın modacılara ilham veren kulaklığı Jabra BT2050 da üzerindeki gümüş rengi tuş paneli ile dinamik bir görünüm sergiliyor. İki farklı kullanım şekli, ses netliği ve kalitesi, otomatik eşleşme özelliği, 4 tuş ile tüm fonksiyonları yerine getirebilme imkanı ve sade tasarımı ile cihaz hem kulağa hem de göze hitap ediyor. Sürüş sırasında sürücülere eller serbest konuşma şansı tanıyan Jabra SP700 araç kiti ise rahat ve güvenli yolculuklar yapmanızı sağlıyor. Cihaz sadece araç kitinden değil, aracın radyo/ses sistemi üzerinden de çağrı alma imkanı veriyor. Bağlı olduğu cep telefonundaki müziklerin araç hoparlörüne aktarılmasını sağlayarak, sürücüleri CD taşıma, MP3 çalar bağlantısı kurma, radyo kanalı arama gibi zahmetlerden kurtarıyor. DSP teknolojisi ile arka plandaki sesleri azaltıp ekoyu engelleyerek mükemmel ses kalitesi sunan cihaz; otomatik eşleşme özelliği, çoklu konferans imkanı, zarif tasarımı ve hafifliği ile de göz dolduruyor.

 

 

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun