Güvenlik 22 ARALIK 2009 / 12:26

İşte geleceğin dergisi

Dergi grubu Bonnier'in finansmanıyla geliştirilen Mag+ iki üç yıl içinde piyasaya sürülecek.

Dergi grubu Bonnier'in finansmanıyla geliştirilen Mag+ iki üç yıl içinde piyasaya sürülecek.


Tasarım firması BERG, ‘geleceğin dergisi'ni tanıttı. Renkli ve çoklu dokunma özelliğine sahip Mag+, dünyanın en büyük dergi yayıncılarından biri olan Bonnier tarafından finanse ediliyor ve bir kaç yıla kalmaz satışa çıkması bekleniyor.

Ortalama bir derginin ölçülerindeki Mag+, abone olunan e-dergilerin özel hazırlanan dijital sayfalarını interaktif şekilde okuyucuya gösteriyor. BERG'in Tasarım Direktörü Matt Jones, dijital dergi sayfalarının formatını tasarlarken basılı bir derginin sıcaklığını mümkün olduğunda yansıtmaya çalıştıklarını söylüyor.

İngiliz The Guaedian gazetesinde yer alan habere göre, dev dergi grubu Bonnier desteğiyle geliştirilen Mag+ büyük ihtimalle gruba ait bazı dergilerin abonelikleriyle birlikte 2010 sonunda veya 2011 başında tüketiciye sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun