Güvenlik 02 NİSAN 2009 / 06:48

Imation'ın SSD sınıfına yeni ürünler

Imation, piyasaya yeni sunduğu SSD sınıfıyla, veri depolama ürünlerine bir yenisini ekliyor, verimliliği ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

Imation, piyasaya yeni sunduğu SSD sınıfıyla, veri depolama ürünlerine bir yenisini ekliyor, verimliliği ön plana çıkarmayı amaçlıyor.


Imation'ın yeni ürünlerinin kapasitesi 32GB ile 128GB arasında değişiyor. Imation, bu yılın sonunda seriye 256GB ve 512GB'lık SSD sürücüleri eklemeyi planlıyor. Bunun yanı sıra sunduğu yükseltme paketi ile kullanıcılara verilerini sabit diskten yüksek SSD teknolojisine yükleme imkanı sunuyor.


Imation'un M sınıf SSD'leri, mobil bilgisayar, dijital kiosk ve benzeri uygulamaları kullanan, hıza önem veren, enerji verimliğini ve uzun ömürlülüğü ön planda tutan PC ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları için uygun. Imation S sınıf SSD'ler ise ticari kullanıcılar ve işletmeler ise daha yüksek performans ve enerji verimliliği sunuyor.


Imation'un, geleneksel hard diskten SSD teknolojisine geçmek isteyenlere sunduğu yükseltme paketinin içinde; Imation SSD, USB to SATA ve SATA bağlantı kablosu , güç kablosu, işletim sistemi, uygulamalar ve datayı sabit diskten yeni SSD'ye transfer eden Acronis True Image HD yazılımı ve yükseltme talimatları bulunuyor. http://www.imation.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun