Güvenlik 07 OCAK 2014 / 10:45

Hoşça kal McAfee

Intel CEO’su Brian Krzanich, McAfee markasının “Intel Security” olarak değişeceğini duyurdu.Intel’in 2010 yılında 7.7 milyar dolar karşılığında satın aldığı güvenlik markası McAfee, artık tarihin tozlu sayfalarında yer alacak. Zira McAfee yerine artık “Intel Security” markası karşımıza çıkacak. Intel’in yaptığı açıklamaya göre, şirketin güvenlik segmentindeki ürün ve hizmetlerini anlatacak markası bundan böyle Intel Security olacak.

Yeni markanın stratejisi 2014’ün başından itibaren uygulanmaya başlanacak. Intel’in yeni üürnleri bundan böyle Intel Security ile birlikte kullanıcılarla buluşacak. Intel Security’nin yeni bir logosu olmayacağı bilgisi verilirken, güvenlik ve korumadaki temel ilkelerin muhafaza edileceği aktarıldı.

Intel CEO’sunun açıklamalarına göre, McAfee’nin güvenlik çözümü ücretsiz olarak mobil cihazlara sunulacak. Ancak bu girişimle ilgili henüz net bir tarih verilmedi.
ETİKETLER : intel mcafee mcafee intel
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun