Güvenlik 04 HAZİRAN 2009 / 12:35

Hitachi'den buzdolabı kampanyası

Japonya'nın beyaz eşya üreticisi Hitachi, buzdolaplarını müşterileri ile daha cazip imkanlarla buluşturmak için kampanya başlattı.

Japonya'nın beyaz eşya üreticisi Hitachi, buzdolaplarını müşterileri ile daha cazip imkanlarla buluşturmak için kampanya başlattı.


Kampanya kapsamında eski buzdolapları geri alınarak yeni Hitachi Buzdolabında 200 TL'den başlayan ve 500'TL'ye varan indirimler yapılıyor. Geri alım kampanyasında herhangi bir yaş ve marka sınırlaması bulunmuyor.

73 cm lik geniş iç hacimli, 220 litreden 700 litreye kadar 21 farklı modelde buzdolabı ile Türkiye pazarına giriş yapan Hitachi, ürünlerinde A sınıfı enerji tasarrufu sağlarken renk alternatifleri de sunuyor.


Hitachi'nin patentine sahip olduğu ve tüm Hitachi Buzdolaplarında bulunan Minus Zero Cooling sistemi ile tüm gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde koruyor. Sistem sayesinde bozdolabının içine eşit olarak dağıtılan soğuk hava, tüm gıdaların aynı derecede soğumasını sağlıyor.


 


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun