Güvenlik 23 EYLÜL 2016 / 14:45

Güvenlikte beşi bir yerde teknoloji

Rifatron, çok sayıda video teknoloji ve protokolünü destekleyen yeni 5brid teknolojisini duyurdu.

Türkiye temsilciliğini Y3K Güvenlik Teknolojileri’nin üstlendiği Rifatron’un yeni teknolojisi, güvenlik sistemlerinde yatırım maliyetlerini düşürürken, cihazların yeni teknolojilerle uyumunu kolaylaştırıyor. Rifatron mühendislerinin geliştirdiği 5brid kayıt cihazları, analog kamera teknolojisi 960H, AHD (Analog HD), TVI (Transmission Video Interface), CVI (Koaksiyel video ara yüzü) standardı ve IP olmak üzere beş farklı teknolojinin bir arada sorunsuz olarak çalışmasına imkan sağlıyor.
 
Bunun yanında muhafaza edilmek istenen eski kameralar sistem tarafından desteklenirken, özellikle mevcutta Rifatron VMS yazılımı olan son kullanıcılar, hem geçmişte kullandıkları kayıt cihazlarını hem de yeni cihazlarını aynı merkezi yazılım üzerinden pek çok avantajla beraber kullanma şansına sahipler. 5brid ile şimdi ve gelecekte IP kameraların sunduğu daha yüksek çözünürlükler, örneğin 3MP, 5MP, 8MP (4K HD) gibi, daha fazla detaylı görüntüye ihtiyaç duyulduğu anda sisteme dahil edilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun