Güvenlik 03 NİSAN 2012 / 16:13

Güvenlik şirketiniz güvende mi?

Cyberoam, SonicWall iş ortaklarına ve müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Haziran sonuna kadar devam edecek olan kampanyada Cyberoam’ı tercih eden kullanıcılara ve iş ortaklarına zengin fırsatlar ve geniş olanaklar sunuluyor.Bilgi teknolojileri sistemlerinin güvenliğini sağlamaya yönelik Birleşik Tehdit Yönetimi (Unified Threat Management- UTM) cihazları konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan Cyberoam, SonicWall iş ortaklarına ve müşterilerine yönelik yeni kampanyasını duyurdu.

Kampanya kapsamında Cyberoam’a geçiş yapan SonicWall müşterilerine ilk 1 yıl ücretsiz Web İçeriği ve Uygulama koruması, IPS ve Anti-X güvenlik çözümleri aboneliği sunulacak.

Cyberoam’ı tercih eden SonicWall iş ortakları ise ücretsiz eğitim ve sertifikasyonlara erişimin yanı sıra, ‘Cyberoam Partner Programı’na üyelik ve ‘Avantajlı İş Ortağı Teşvik Programı’ndan faydalanma olanağına kavuşacaklar.

Bütünleşik Tehdit Yönetimi çözümlerine odaklanan tek şirket

Cyberoam’ın güvenlik konusuna kendini adamış bir şirket olduğunu ve iş ortakları kanalına büyük önem verdiğini belirten Cyberoam Yeni İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harish Chib, şunları söyledi:

“Cyberoam, BT güvenliği alanında sadece Bütünleşik Tehdit Yönetimi çözümlerine odaklanan tek şirket. Satış stratejilerimizi yüzde 100 kanal ortaklarımız belirliyor. Cyberoam, ürün stratejileri ve vizyonunun bütünlüğü açısından değerlendirildiğinde prestijli analiz şirketleri tarafından UTM pazarında ilk 3 şirket arasında gösteriliyor. Cyberoam olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da BT güvenliği alanında müşterilerimize değer sunmaya devam edeceğiz.”

Bilgi sistemleri güvenliğine odaklı yayın yapan SC Magazine tarafından 2010 ve 2011 yılları arasında ‘Innovator’ olarak tanımlanan Cyberoam, Gartner’in UTM odaklı Magic Quadrant grafiğinde ‘Vizyoner’ skalasında yer alıyor.

Haziran ayının sonuna kadar sürecek olan kampanyanın detaylarını http://www.cyberoam.com/product/swap-your-dull-security/swapyourdullsecurity.html adresinde bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun