Güvenlik 07 MAYIS 2009 / 12:47

Faro, İstanbul’da ofis açtı

Taşınabilir ölçüm ve görüntüleme sistemleri tedarikçisi Faro, İstanbul’da ofis açtı. Türkiye ofisinin açılışıyla birlikte Barbaros Şenbak da Ülke Müdürü olarak göreve başladı.

Taşınabilir ölçüm ve görüntüleme sistemleri tedarikçisi Faro, İstanbul’da ofis açtı. Türkiye ofisinin açılışıyla birlikte Barbaros Şenbak da Ülke Müdürü olarak göreve başladı.Faro, modern ölçüm sistemlerini ilk olarak 14-17 Mayıs tarihleri arasında Konya'da düzenlenecek olan Konmak 2009 Fuarı'nda, Salon 2'de yer alan 209 C numaralı standında tanıtacak."Güney-Doğu Avrupa'daki faaliyetlerimizi genişletecek olan bu adımdan dolayı çok heyecanlıyız" diyen Faro Avrupa Satış Başkan Yardımcısı Markus Eickhoff, Türkiye ofisine ilişkin görüşlerini şu sözlerle sürdürdü: "Bu bölge yüksek bir potansiyele sahip. Makine üretimi, otomotiv, havacılık, inşaat, petrol rafinerisi ve gemi inşaatı gibi önemli pazarlarda işleri kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanmış taşınabilir ölçüm teknolojimiz sayesinde müşterilerimizin işlerini uygun maliyetle ve verimli şekilde gerçekleştirmelerini sağlayarak rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz."Faro Türkiye Müdürü Barbaros Şenbak ise yeni dönemin sağlayacağı karşılıklı avantajlara "Türkiye'deki ofisimizle birlikte artık hem müşterilerimize daha hızlı hizmet sunarak işlerinde daha başarılı olmalarını sağlayacak hem de ilişkilerimizi daha da güçlendirme olanağı bulacağız" sözleriyle dikkat çekti. Faro Türkiye Müdürü Barbaros Şenbak, bu dönem öncesinde mobil cihaz çözümleri üzerine uzmanlaşmış bir şirket olan Intermec Technologies'in Genel Müdürlüğünü yürütmüş ve şirketin Türkiye pazarına başarıyla girmesini sağlamıştı. Şenbak bu görevinden önce de Xerox'un Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa'daki bir ticari birimini yönetmişti.
 


 


 


 


 


 
 


 
  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun