Güvenlik 29 AĞUSTOS 2013 / 17:07

Exper’den garantili güvenlik ve destek paketi

Exper, virüs kaynaklı hasarlara karsı 500TL’lik virüssüzlük garantisi sunuyor.

“Exper Güvenlik ve Destek” satışa sunuldu. Özel güvenlik paketiyle virüs kaynaklı endişelerini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Virüs tehditlerine karşı maksimum koruma vaadiyle sunulan paket olarak geçerli olan hizmet, kullanıcının modülü aktivasyonu sayesinde aktif oluyor ve 90 gün boyunca ücretsiz kullanılabiliyor.

Exper Güvenlik ve Destek Hizmet paketi, dört modülden oluşuyor . Comodo teknolojisiyle Antivirüs, Güvenlik Duvarı, savunma Plus, Auto Sandbox hizmeti sunan pakette ayrıca Security Complete , Expere Sor, Yedek, Veri Şifreleme gibi hizmetler bulunuyor.
Virüs tehditlerine karşı maksimum koruma vaadiyle sunulan hizmet, kullanıcının modülü aktivasyonu sayesinde aktif oluyor ve 90 gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

  •  Exper’e Sor hizmeti ile Türkiye’de ilk kez bilgisayarda oluşan sorunlara online ortamda da destek alınabiliyor. Gerek duyulduğu takdirde 7 gün 24 saat uzak masaüstü bağlantısıyla e-posta ve yazıcı ayarları yaptırılıp, yazılım kurdurulabiliyor ya da olası problemlere karşı proaktif savunma alınabiliyor. Virüsleri ve zararlı yazılımları da ortadan kaldıran Exper’e Sor hizmeti back-up ihtiyaçlarını karşıladığı gibi pc-tune-up işlemlerini de yapabiliyor.

  •  Exper Yedek hizmeti ile bulut teknolojisine terfi edilebiliyor. Hizmet otomatik ya da zaman ayarlı ve düzenli olarak dosyalarınızı hızlı, güvenli, aynı zamanda şifreli bir şekilde online 10 GB’lık bir alana yedekliyor.

  • Veri Şifreleme modülü sayesinde şifreli ve bir VPN kurularak Comodo sunucuları üzerinde güvenli olmayan açık WiFi ağlarında bile da kullanıcılara tam koruma sağlıyor.


 
ETİKETLER : exper güvenlik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun