Güvenlik 02 HAZİRAN 2011 / 13:30

Eugene Kaspersky ‘Yılın İş Adamı’ oldu

Rusya’daki Amerikan Ticaret Odası, güvenlik sektörünün ünlü CEO’sunu ‘Yılın İş Adamı’ ilan etti. Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri markası Kaspersky Lab’in CEO’su ve kurucusu Eugene Kaspersky, Rusya’daki Amerikan Ticaret Odası tarafından gösterdiği üstün başarılarından dolayı Yılın İş Adamı ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 17.si düzenlenen ve Rusya’daki Amerikan Ticaret Odası Direktörleri Heyeti tarafından yılın iş adamı olarak seçilen Eugene Kaspersky’nin de katıldığı ödül töreni geçtiğimiz günlerde Moskova’da yapıldı. Kaspersky; John Beyrle, Vladimir Molchanov, Boris Titov ve Alexey German gibi 200’den fazla iş adamı, politikacı ve girişimcinin katıldığı ödül töreninde böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı büyük onur duyduğunu belirtti.

"İlişkilerimiz çok güçlü"

Kaspersky yaptığı konuşmada, “Amerikan Ticaret Odası’yla olan işbirliğimiz bizim için çok değerli. 2009 yılından beri üyesiyiz ve o tarihten bu yana başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Kaspersky Lab’in gelecekte de daha büyük başarılara imza atacağından hiç şüphem yok. Kaspersky Lab olarak müşterilerimize en yeni ve inovatif BT güvenlik teknolojilerini ve çözümlerini sunmak için çok çalışıyoruz” dedi.

Rusya’daki Amerikan Ticaret Odası tarafından verilen diğer ödüller; 'Yılın Şirketi', 'Girişimcilik Ruhu Ödülü', 'Ticaret Odası Dostu', 'Yılın Eş Başkan Komitesi' ve 'Amerikan Ticaret Odası' oldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun