Güvenlik 17 AĞUSTOS 2012 / 09:49

ESET Gamescom’daki yerini alıyor

ESET, XMG oyun bilgisayarları üreticisi Schenker Notebooks ortaklığıyla dünyanın en büyük oyun etkinliği Gamescom’a katılıyor.

15 Ağustos tarihinde Almanya’nın Köln kentinde yüzbinlerce oyun meraklısını bir araya getiren etkinlikte, SET/XMG standı, 200 metrekareyi kapsayan 45 metrekarelik bir podyumda,  tam HD oyun etkinlikleri yayınlıyor.  Etkinlik bünyesinde ünlü Alman oyun yorumcusu Sebastian Homerj Schenck’in sunacağı ESET Summer Masters Starcraft 2 yarışması gerçekleştirilecek.

NOD32 Antivirüs 5 ve mart Security 5 de oyunculara yönelik “Gaming Mode“ uygulaması bulunduran şirket, verimli oyun performansı için ‚ 'Gaming Mode' ile tasarlanan bu ürünler, kullanıcının sistemini korurken, oyun moduna geçildiği anda otomatik olarak arka planda, sessiz çalışmaya başlayarak hem oyun keyfini bozmuyor hem de kullanıcının dikkatini dağıtmıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun