Güvenlik 29 ŞUBAT 2012 / 16:29

ESET’ten kurum güvenliği için 2 yeni ürün

Antivirüs yazılım şirketi ESET, yeni nesil kurumsal ürünleri ESET Endpoint Antivirüs ve ESET Endpoint Security’nin BETA sürümlerini piyasaya sürdü. LiveGrid, HIPS ya da imza veri tabanının ve program modüllerinin geri alınabilmesi gibi yeni nesil teknolojileri içeren ürünler, standart olarak ESET Remote Administrator 5 BETA ile birlikte geliyor.

Her ölçekten kuruluşa uygun şekilde üretilen yeni ürünler, minimum sistem kaynağı tüketimi ve istemcilerin uzaktan yönetilebilmesi gibi yenilikler içeriyor. İçerdiği Web Dashboards ve Rol Tabanlı Yönetim sayesinde her çapta işi otomatize edebilmenin yanı sıra istemcilerin daha kolay yönetebilmesine imkan tanıyor.

Yeni ürünlerin makyajsız ürünler olduğuna değinen ESET Teknoloji Böşümü Başkanı Palo Luka, yeni ürünlerin müşteriler için pek çok yeni teknoloji içerdiğini belirtirken, işletmeciler ihtiyacı olan en son ve gelişmiş teknolojiyi sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Ürünlerin tam sürümlerinin 2012 yılının ilerleyen aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun