Güvenlik 28 KASIM 2014 / 14:33

Dell SuperMassive 9800 ile güvenlik maliyetlerini azaltıyor

Dell’in yeni nesil güvenlik çözümü SuperMassive 9800, yüksek performanslı güvenlik duvarını, uygun maliyet seçenekleriyle sunuyor. Dell böylelikle, uzun ve orta vadede kurumların raf, güç ve soğutma giderlerinin azalmasını sağlıyor. 

Dell SuperMassive 9800, kurumların en karmaşık ve zorlayıcı veri merkezi operasyonlarını, olabilecek en düşük toplam sahip olma maliyetiyle karşılamalarını sağlıyor. SuperMassive 9000 serisindeki en güçlü model olan Dell SuperMassive 9800, hem orta ölçekli kuruluşlarda hem de büyük ölçekli kurumsal organizasyonlarda, yüksek bir performans vadediyor.Daha düşük işletim giderleri ve toplam sahip olma maliyetiyle beraber, üstün teknik özelliklere de sahip olan SuperMassive 9800, 20 Gbps'ye varan DPI performansına sahip. Bunun yanı sıra, yüzde 97,9'luk güvenlik etkililiğiyle sınıfının en iyi güvenlik oranına sahip olan ürün, entegre NGFW, IPS, SSL inceleme ve uygulama kontrol platformu gibi özellikleri de bir arada sunuyor.

İki raflı ünite formunda tasarlanan SuperMassive 9800, Watt başına en uygun bilgi işlem performansını sağlıyor. Ürünün diğer avantajları ise güç optimizasyonuna sahip tasarım, endüstri lideri fiyat-performans oranı, enerji tasarrufu, üstün soğutma ve alandan tasarruf olarak öne çıkıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun