Güvenlik 14 MART 2012 / 14:35

Dell SonicWALL’u satın alıyor

Bilgisayar üreticisi Dell, ağ ve veri güvenliği sağlayıcısı SonicWALL şirketini satın alma konusunda anlaşmaya vardı.Son dönemde bilinirliği azalmaya başlayan Dell, güvenlik şirketi SonicWALL’u satın alarak güvenlik çözümleri portföyünü tamamlamayı hedefliyor.

Kayıtlı ve bekleyen 130’dan fazla patenti bulunan SonicWALL, kendi güvenlik çözümlerini geliştiriyor. 300 binden fazla müşterisi bulunan şirketin güvenlik duvarı ve uzaktan güvenli erişim, e-posta güvenliği, yedekleme ve kurtarma gibi güvenlik çözümleri bulunuyor.

1991 yılında kurulan şirketin 950 çalışanıyla birlikte Dell bünyesine katılması bekleniyor. Satın almanın bedeli açıklanmazken her iki şirketin yönetim kurullarının onayı sonucunda satın almanın sonuçlanması bekleniyor.
ETİKETLER : dell sonicwall
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun