Güvenlik 31 MART 2009 / 07:50

Datagate kurumsal pazarda

Datagate Bilgisayar, Fujitsu Siemens ile yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla kurumsal pazara da çözüm sunmaya başladı.

Datagate Bilgisayar, Fujitsu Siemens ile yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla kurumsal pazara da çözüm sunmaya başladı.


Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve İMKB’nin en genç bilişim firmalarından olan Datagate Bilgisayar, Fujitsu Siemens ile imzaladığı distribütörlük anlaşmasıyla kurumsal pazarda da çözüm sunmaya başladı. Fujitsu Siemens’in PC, sunucu ve dizüstü bilgisayar ürünlerinin distribütörlüğünü alan Datagate, bu işbirliğinin 2009 yılında 15 milyon ABD Doları ciro getirmesini ve toplam cirosunun yüzde 10’unu oluşturmasını bekliyor.


Konuyla ilgili açıklama yapan Datagate Genel Müdürü Salih Baş, Fujitsu Siemens Computers ürünleriyle kurumsal pazarda yeni bir kaynak ve dağıtım noktası olacaklarını belirtti. Bu gelişmeyle kısa sürede kurumsal bayi kanalına ulaşmak için ek istihdam sağlayarak daha etkin ve verimli şekilde konuya odaklanacaklarını belirten Baş, 2009 yılında Fujitsu Siemens Computers ürünlerinde kullanıcılar için önemli bir tedarik noktası olmak amaçladıklarını söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun