Güvenlik 29 ŞUBAT 2012 / 11:51

Comodo, Türkiye pazarına yüzde 100 koruma vaadiyle giriyor

Dünya genelinde 35 milyonu aşkın bilgisayarda kullanılan COMODO, Türkiye pazarına yüzde 100 koruma garantisi vaadederek giriş yapıyor. COMODO’nun Türk tüketicisiyle buluşturduğu ilk üç üründen biri olan GeekBuddy, PC Doktoru özelliğini sunuyor. Ürün, 7/24 bilgisayar doktoru gibi çalışıyor ve kesintisiz acil bilgisayar yardımı sunuyor. Sorunun çözülmesinde problem çıkması durumunda Geekbuddy mühendisi bilgisayara uzaktan bağlanarak sorunu çözerken, yapılan bütün işlemler sağ tarafta açılan ekranda takip edilebiliyor. Mühendisler yaptıkları tüm işlemler için onay alırken, günün her saatinde hizmet sağlıyorlar.

İnternete bağlanılabilen her ortamda güvenlik sunan Internet Security Complete 2012, bilgisayarlar hem virüsten korunurken aynı zamanda, güvenli internet bağlantısı sağlayabiliyorlar. Bulundurdupu bulut teknolojisi sayesinde önemli dosyaların bulut tabanlı olarak saklanabilmesine olanak sağlarken her ortamdan dosyaların görüntülebilmesine imkan tanıyor.Ürün aynı zamanda uzaktan teknik destek ünitesini de içinde barındıyor ve günün her saatinde sunulan bu teknik destekle bilgisayarla alakalı her türlü sorununuzu çözecek bir mühendise de sahip olmanızı sağlıyor.

Açık alanda güvenli bağlantı ve canlı PC destek gibi hizmetleri sunan Antivirüs Advanced 2012, Default Deny Protection adı verilen yeni bir teknoloji ile, bilgisayarınızda çalışmayı deneyen her dosyayı, elindeki beyaz liste ile karşılaştırarak analiz ediyor, virüs barındıran dosyalara karşı kalkan görevi görüyor.

Türkiye temsilciliğini New York merkezli Turk of America’nın ve distribütörlüğünü Presscube şirketinin yaptığı COMODO ürünlerine, Türkiye’nin her yerinde, teknoloji marketleri ve bayilerden ulaşmak mümkün olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun