Güvenlik 19 ARALIK 2013 / 14:03

Çevrimiçi güvenlik desteği alın

Bilgisayarları korumak için kullandığımız antivirüs yazılım kuruluşlarının sunduğu ücretsiz ve hızlı çevrimiçi tarama seçenekleri, bilgisayarınızda gizlenmiş olabilecek virüsleri, truva atlarını ve olası diğer tehditleri tespit etmenizi sağlıyor. Güvenliğin ilk adımı olarak nitelendirilebilecek çevrimiçi tarama, bilgisayarın güvenlik durumunu ortaya koyarken, tespit edilen zararlı yazılımların karantinaya alınmasını ve oradan da silinmesini sağlıyor.

Bilgisayar kullanıcılarının büyük çoğunluğu sistemlerinde bir antivirüs yazılımı kullanıyor. Ancak maalesef yazılımların arasında eski sürüm, lisanssız, güncel olmayan, süresi tamamlanmış, ücretsiz ama yetersiz programlar oldukça yaygın. Güncellenmeyen işletim sistemi yamaları da, bilgisayarları tehditlere karşı açık hale getiriyor. Bu nedenle çevrimiçi tarama önemli bir güvenlik unsuru olarak öne çıkıyor.

Çevrimiçi tarama ile güvenlik desteği alın

Çevrimiçi tarama, tamamen isteğe bağlı bir tarama aracıdır. Web tarayıcı üzerinde çalışır, anlık tespit ve temizleme hizmeti sunar. Ancak bilgisayarınızı, gelebilecek yeni tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak koruyamaz. Gerçek zamanlı yani sürekli koruma için gelişmiş bir antivirus programına ihtiyacınız vardır. Güncel ve lisanslı antivirüs yazılımı, zararlı yazılımlara karşı çok katmanlı koruma sunar ve bilgisayarınıza gelebilecek tehditleri önler. Çevrimiçi taramayla virüslü olduğundan şüphe ettiğiniz dosyaları tarayabileceğiniz gibi, tüm sisteminizi de taratabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun