Güvenlik 30 EKİM 2009 / 10:17

Bu klavye çok temiz ve titiz

Vioguard UVKB50 Self-Sanitizing klavye, 50W ultraviyole ışınlarıyla klavye üzerindeki tüm virüsleri ve bakterileri yok edebiliyor.

Vioguard UVKB50 Self-Sanitizing klavye, 50W ultraviyole ışınlarıyla klavye üzerindeki tüm virüsleri ve bakterileri yok edebiliyor.


Hastaneler hasta insanlarla dolup taşabilir ama aynı zamanda enfeksiyonu en aza indirgemek için alınacak önlemler açısından en temiz olması gereken yerlerden biridir. Bilgisayar klavyelerine ne demeli peki? Özellikle de kamuya ait olanları. Gün boyunca parmaklarınızın klavye üzerinde bıraktığı kirleri tahmin bile edemezsiniz. Vioguard UVKB50 Self-Sanitizing klavye, 50W ultraviyole ışınlarıyla klavye üzerindeki tüm virüsleri ve bakterileri yok ederek önemli bir değişim sağlıyor. Dezenfeksiyon, her kullanımdan sonra klavyenin kendi çekmecesine girmesiyle otomatik olarak gerçekleşiyor. Yurtdışında 899 dolar fiyatıyla sunulan klavyenin, önümüzdeki aylarda daha da ucuzlaması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun