Güvenlik 07 ŞUBAT 2012 / 13:50

Boyner Büyük Mağazacılık güven tazeledi

Boyner Büyük Mağazacılık, ISO 27001'le birlikte bilgi güvenliğindeki başarısını belgeledi.Boyner Büyük Mağazacılık, bilgi güvenliğinde kurduğu başarılı sistem nedeniyle ISO 27001 sertifikasını almaya hak kazandı. Bu belgeyle birlikte, gizliliğin korunması, doğruluğunun ve eksiksizliğin korunması ve ulaşabilirlik konusunda başarılı bir yönetim sistemi kurduğunu belgelemiş oldu.

Konuyla ilgili konuşan Boyner Genel Müdürü Aslı Karadeniz, sektörde bilginin, müşterilere ve tüm iş ortaklarına sundukları hizmetlerde katma değer yaratabilmeleri açısından çok büyük önemi olduğunu belirtti. Buna ek olarak teknolojinin gün geçtikçe ilerlediği bu dönemde, bilgi güvenliğinin de giderek vazgeçilmez hale geldiğini söyledi.

ISO 27001 hazırlıklarında tüm prosedürleri dikkatle incelediklerini ve bu doğrultuda iş akışlarında değişiklikler yaptıklarını belirterek konuşmasına devam eden Karadeniz, tüm personelin başarıya ulaşan bu süreçte payı olduğunu sözlerine ekledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun