Güvenlik 21 EKİM 2011 / 09:40

Avira 2012’ye çoktan girdi

Avira, güvenlik yazılımının 2012 sürümünü yayınladığını duyurdu. Yeni sürümde performans ve güvenlik geliştirmelerinin yanında sadelik ön planda.Avira'nın yeni yıl için hazırladığı ürün ailesini piyasaya sürdü. Yeni sürüm, İnternet güvenliğindeki karmaşıklığı ortadan kaldırmayı hedeflerken; ev kullanıcıları, küçük, orta ve büyük ölçekteki her tip işletmeleye daha ‘sıkı’ koruma sunuyor.

Avira, en yeni kötü amaçlı yazılımları tespit etme ve ortadan kaldırma gücü ile dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıyı koruyor; virüsler, solucanlar, rootkit, botnet'ler, kimlik hırsızlığı dolandırıcılığı ve internetteki diğer tehditlere karşı kullanıcıları mümkün olan en yüksek güvenliği sağlıyor.

2012 sürümü, gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ve kurulum süreci, kötü amaçlı yazılım tespit etme ve kaldırmada daha fazla otomasyon, sistem kaynaklarının tasarruflu kullanımı ve en yeni, bilinmeyen tehditlere karşı güvenlik bakımından daha yüksek performans sunuyor.

Yeni ürünün listelenen özellikleri şöyle:

- Daha da hızlı başlatma ve sistem tarama

- Düşük öncelik modunda tarama seçeneği

- Kurulum sırasında otomatik olarak uyumlu olmayan güvenlik yazılımlarını kaldırma becerisi

- Yeniden tasarlanmış sade ve modern arayüz

- Kurumsal kullanıcılar için tamamen yapılandırılabilir olan ‘Sunum Modu’

- ‘Hızlı Kurulum’ özelliği

- Sistem kaynaklarını her zamankinden daha az kullanımı

- En doğru tanıma ve ortaya çıkarma için dayanıklı bileşenler

- Geliştirilmiş tamir fonksiyonları

- Daha güçlü varsayılan koruma ayarları

- Otomatik lisans yenileme seçeneği

- Tam IPv6 desteği
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun