Güvenlik 19 AĞUSTOS 2009 / 14:04

Archos’un androidli internet tableti 15 Eylül’de geliyor

Archos, daha önce de duyurduğu şekilde Androis işletim platformlu internet tabletini 15 Eylül’de çıkaracak.

Archos, daha önce de duyurduğu şekilde Androis işletim platformlu internet tabletini 15 Eylül’de çıkaracak.


Şirket, yaptığı açıklamaya, ürünün sunum tarihiyle ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığını, herşeyin yolunda gittiğini söyledi.

Firma, Google'ın Anroid platformunu temel alan yeni bir çoklu ortam odaklı internet tableti üzerinde uzun süredir çalışıyor. PC benzeri performans sunması hedeflenen yeni cihazın, tam ekran flash video oynatımının yanı sıra HD Video desteği sunacağı da belirtiliyor. 500GB'lık depolama alanına, 7 saatlik pil ömrüne ve video kayıt yeteneğine sahip olacağı belirtilen internet medya tabletinin HSPA desteği ile 7.2Mbps'lik download hızı sunması bekleniyor. Ürün ilk etapta Fransa pazarında kullanıma sunulacak.

Modelin fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi yok.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun