Güvenlik 13 EYLÜL 2008 / 08:02

Araç içinde üst seviye performans

Blaupunkt‘un yeni Velocity Vantage ve Velocity Pro araç içi ses sistemleri yeni teknolojileri sayesinde performans artışı sağlıyorlar.

Blaupunkt‘un yeni Velocity Vantage ve Velocity Pro araç içi ses sistemleri yeni teknolojileri sayesinde performans artışı sağlıyorlar.

Velocity Vantage serisi üst seviye hoparlörlerden oluşuyor. Velocity Pro ise daha profesyonel çözümler arayanlar için geliştirilmiş. Blaupunkt’un yeni serileri aracında yeterli alanı olmayan ya da tiz sürücü montaj sorunlarıyla karşılaşan kullanıcılar için kolaylık sağlıyor.


 


Vantage serisi


Velocity Vantage serisinde en çok tercih edilen ölçüler olan 100 – 165 mm çapında ve klasik 6x9 inç modeller bulunuyor. Bu sayede sistemler birbirinden farklı araçlara kolayca uyum sağlayabiliyor. Blaupunkt Velocity’lerde direnci aşağıya indiren teknoloji amplifikatörlerde daha yüksek ses seviyesi yakalanabilmesini sağlıyor. Seride hava akımını sağlayan özel kanallar standart olarak bulunuyor. Serinin ısınma önleyici sistemleri sayesinde yüksek elektrik akımlarıyla çalışırken ses kaybı en aza iniyor. Sistemlerin tiz sürücülerinde ipek malzeme kullanılarak yumuşak bir ses tonu elde edilmiş. Velocity serisinin alt frekans performansı için dört subwoofer seçeneği bulunuyor. Seriye yeni eklenen 200 mm çapındaki subwoofer araçlardaki standard hoparlör boşluklarına monte edilebiliyor.


 


Pro serisi


Velocity Pro serisinde ise 3 ana bileşen sistemi bulunuyor: VPc 542 Pro, VPc 652 Pro ve VPc 662 Pro. 130mm, 158mm ve 165mm boyutlarındaki sistemler alüminyum sepet ve alüminyum ses bobini de barındırıyor. Ürünlerde kullanılan hafif karbon fiber yuvalar titreşimi azaltıyor ve dayanıklılığı artırıyor. Velocity Pro hoparlörler hem çerçeveli hem de çerçevesiz olarak monte edilebiliyor. Bu seride 300 mm ve  380 mm çaplı iki subwoofer seçeneği bulunuyor.


 www.blaupunkt.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun