Güvenlik 14 NİSAN 2011 / 10:46

Alert ile eviniz iPad'inizde

Logitech’in Alert adlı uygulaması sayesinde evinizi iPad ekranınızdan 7/24 izleyin.Bir seyahate çıktığınızda aklınız evde mi kalıyor? Değerli eşyalarınızı veya ev hayvanınız için mi telaşlanıyorsunuz? İşte bu uygulama tüm endişelerinize kolay bir çözüm getirecek.

Logitech’in Alert serisi ağ destekli kameralarıyla beraber çalışan iOS uygulaması, 720p çözünürlüğündeki videoları ve kaliteli sesi iPhone’unuza ve iPad’inize taşıyor. Bu sayede evinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz.

Ekstralar ücrete tabidir

iOS’un 4.2 ve üstü sürümlerinde çalışabilen Alert uygulamasında evinizi gözetlemek ücretsiz. Hareket alarmı, harekete duyarlı görüntü kaydı gibi özellikleri kullanabilmek içinse ‘Mobile Commander’ adlı servise para ödemeniz (yıllık üyelik 79 dolar) gerekiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun