Güvenlik 25 ARALIK 2009 / 07:17

320 bin dolara PS3 mü olur?

Kalsın, biz standart bir konsolla yanında bolca oyun alalım...

Kalsın, biz standart bir konsolla yanında bolca oyun alalım...


Teknoloji dünyasında popüler ve ilgi çekici ürünlerin üzerine Swarovski, elmas, altın gibi şeyler ekleyerek prestij malı diye ortalıkta gezdirme fikrinden bu güne kadar kurtulabilen olmadı. İşte bu kervana nihayet Sony PlayStation 3 oyun konsolunu da katmışlar. Yapılan şu: Bir PS3 konsolu alın, 1,6 kilo 22 ayar altınla güzelce kaplayın, disk yuvasının çevresini de birinci kalite elmaslarla bezeyin. Ne olur? 300 dolarlık konsol olur size 320 bin dolar. Peki alan olur mu? Aslında bu da ciddi ciddi peşine düşüp araştırmaya değer bir konu.

Yalnız şu da var ki, altın ısıyı iletme konusundaki başarısı sayesinde ısı dağılımını daha etkin gerçekleştirerek konsolun daha sessiz çalışmasını sağlayabilir. Nasıl göründüğüne göz atmak için http://www.luxurylaunches.com/entry_images/1209/23/PS3_SUPREME.php adresine bakabilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun