Giyilebilir Teknolojiler 22 MART 2016 / 17:04

Samsung Gear S2'ye iOS uyumluluğu yolda

Samsung'un en yeni akıllı saati Gear S2 modelleri, çok yakın bir zamanda iPhone'larla da kullanılabilir hale gelecek.

Samsung'un pek sevilen ve teknoloji basınından yüksek not alan akıllı saati Gear S2, artık sadece Android akıllı telefonlarda değil iPhone'larla da çalışabilecek. Bir süre önce Samsung, akıllı saatin iOS platformunda da çalışabilir hale getirileceğini söylüyordu. Ocak ayı için verilen sözler tutulamamış, biraz gecikmişti.

Söylenene göre Samsung, iOS uyumluluğunu bu ay sonuna kadar kullanıcılarına sunmuş olacaklar. iPhone'larla uyumlu hale gelecek olan Gear S2'lerin Apple Watch'a nasıl bir darbe vuracağını görmeyi merakla beklemekteyiz. Açıkçası iPhone kullanıcılarının doğrudan Apple Watch'a yönelmeye devam edip Samsung Gear S2'yi göz ardı etmesi de olası...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun