Giyilebilir Teknolojiler 01 OCAK 2016 / 16:21

Oculus Rift Touch ertelendi

Oculus Rift'in ilginç kontrol cihazı Rift Touch, 2016'nın 2. yarısına ertelendi.

2016 yılı giyilebilir teknolojilerin yılı olacak. Bir oyuncu olarak elbette ki benim en çok dikkatimi çeken yeni teknoloji ise VR teknolojisi. 2016'da Oculus Rift'in piyasaya çıkmasıyla beraber ciddi bir ivme kazanacak olan VR gözlükler, bilgisayar oyunculuğunu kökten değiştirebilecek bir potansiyele sahip.

2016'nın ilk aylarında piyasaya çıkması beklenen Oculus Rift VR gözlüğü hep beraber bekliyoruz. Cihazla beraber piyasaya sürülmesi beklenen Rift Touch kontrol cihazı ise 2016'nın 2. yarısına sarkmış durumda. Firma konuyla ilgili yaptığı açıklamada cihazın hangi pozisyonda tutulduğunun yeterince iyi algılanamadığını ve bununla ilgili geliştirmelerin yapılabilmesi için ertelediğini belirtti.

Bakalım Oculus Rift, eğlence dünyasında ne gibi farklar yaratacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun