Giyilebilir Teknolojiler 21 ARALIK 2015 / 13:40

Microsoft New York mağazasını HoloLens’i deneyimleme noktasına dönüştürdü

Microsoft‘un artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens ile etrafın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız Microsoft’un size iyi bir haberi var. Artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens’i deneyimlemek artık imkansız değil.

1 yıl önce son kullanıcılara tanıtılan HoloLens için Microsoft, New York’daki mağazasını baştan sona yenileyerek; mağazayı HoloLens deneyimleme alanına dönüştürdü. Fotoğraf ve video çekmenin tamamen yasak olduğu alanda, bütün katılımcılar hem gözlüğü birinci elden kullanma hem de geliştirilen demoları kullanma fırsatı buldu.

HoloLens’i deneyimlemek isteyen kullanıcılar, 11 farklı noktada yapılan etkinliklere HoloLens Events üzerinden kayıt olabilir.
ETİKETLER : HoloLens Microsoft Newyork
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun