Giyilebilir Teknolojiler 05 AĞUSTOS 2016 / 15:07

Atasay’dan giyilebilir teknoloji hamlesi

Mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Atasay, mücevher tasarımlarını teknolojiyle buluşturarak “Smart Jewelry” ve “Smart Business”ı kullanıcıların beğenisine sundu.

Atasay, görücüye çıkardığı akıllı mücevher tasarımlarını, “Smart Jewelry” ve ‘‘Smart Business’’ olmak üzere iki kategoride sunuyor. Kadınlara yönelik ürünler sunan Smart Jewelry, kişiye özel mesaj, video ve görsel barındıran kolye, bileklik ve yüzük tasarımlarından oluşurken; Smart Business koleksiyonu ise iş hayatına yönelik kişiye özel kartvizit bilgilerinin yer alacağı ve basılı kartvizitleri taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran kol düğmesi ve yüzük tasarımlarından oluşuyor. ‘‘Smart Business’’ ürünlerine tanımlanan kartvizit bilgileri, NFC teknolojili bir cihaza okutulduğunda bilgiler otomatik olarak karşı tarafın telefonuna kaydediliyor. Böylelikle işadamları ve işkadınları hem zamandan tasarruf ediyor hem de şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun