Girişimcilik 16 OCAK 2014 / 11:36

Ustaeli.com, ikinci yatırımını da aldı

Her türlü ustalık işlerini tek çatı altında müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile sunan ustaeli.com, ikinci tur yatırımını da aldı. Profesyonel iş hayatını, CEO yardımcılığı pozisyonundayken terkederek girişimciliği tercih eden Tarık Sinan'ın kendi başından geçen talihsiz bir tadilat süreci ve ustalarla yaşadığı sıkıntılardan sonra kurmaya karar verdiği Ustaeli.com, kuruluşundan 7 ay sonra ilk tur yatırımını Galata İş Melekleri Üyeleri’nden aldı.

Ardından ikinci tur yatırımını da Galata İş Melekleri Üyeleri’nden ve Erdem Yılmaztürk’den aldı. İkinci tur yatırım sonrasında GBA Yatırımcıları, Ustaeli.com’un yüzde 20, Erdem Yılmaztürk ise yüzde 12 hissedar oldu.

2013 yılının başında aldığı ilk yatırımın ve mentorluk desteğinin ardından 400 metrekarelik yeni merkezlerine taşınan, iş kollarını genişleten ve 25 kişilik usta ekibi oluşturan Ustaeli.com, ikinci yatırımın ardından büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

İkinci yatırımın ardından mevcut yerini ahşap ve mobilya imalatına dönüştüren Ustaeli.com, yeni bir 400 metrekarelik alanla dekorasyon showroom’u ve prestijli markaların temsilciliğini alarak yapı malzemeleri satışı için çalışmalara başladı. Önümüzdeki dönemlerde yeni yerinde mimarlık ve proje yönetimi hizmetini vermeye başlayacak olan Ustaeli, seramik, vitrifiye, batarya, duvar kağıdı, yapı kimyasalları ve parke gibi ürünlerinde satışına başlayarak online hizmetlerinin yanı sıra fiziki mağazası ile de müşterilerine hizmet verecek. Ustaeli.com, 2014 yılında ekibine yapacağı takviyeler ve yeni açacağı lojistik merkezi ile hizmet ağını genişletmeyi hedefliyor.

 

 
ETİKETLER : ustaeli.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun