Girişimcilik 18 MART 2016 / 16:43

Startup'lara tecrübe ve para desteği

Girişimleri hızlandıran ve startup'lara profesyonel destek sunan Hackqarters, 100.000 TL'yi aşan ek destekleriyle girişimcilerin Türkiye sınırlarını aşmasını sağlayacak.

Girişimcilerin en büyük problemlerinden biri elbette ki nakit ve tecrübe eksikliği oluyor. Bu eksiklerin ilk etapta tamamlanması, girişimcilerin daha yüksek moralle ve kendinden daha emin bir şekilde işlerini devam ettirebilmesini sağlıyor. Tecrübe desteği ise startup'ların doğru yolda ilerlemesini sağlıyor. Hackquarters ise her iki desteği de sağlamayı amaçlıyor.

PazarlamaGirişimcilere ilk çekirdek bütçe: 10.000 TL

Pazarlama noktasında 10.000 TL’lik bir çekirdek bütçe sunan Hackquarters, hukuk bürosu, muhasebeci, girişimciler için Kolektif House’da çalışılacak yer ile hibe ve yardımlar konusunda da yönlendirmeler yapıyor ve farklı konularda uzman mentorlarını girişimcilerle bir araya getiriyor. Doğru yönlendirmelerle hızla yol alan girişimler, potansiyellerini gerçekleştirme imkanına kavuşarak yalnızca Türkiye değil global arenada da görücüye çıkıyor.

100.000 TL’yi aşan önemli ek destek

100.000 TL’yi aşan ek bütçe ile girişimleri destekleyen Hackquarters bu kapsamda, startup’ları anlaşmalı olduğu Amazon, Facebook, Rackspace gibi dünya markalarının girişim destekleme programlarına da dahil ediyor. Böylelikle global şirketleşme ve destek bulma konularında da önemli bir mesafe katedilmiş oluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun