Girişimcilik 27 NİSAN 2015 / 09:57

Hopi alışverişi kişiselleştiriyor

Boyner Grup'un basın lansmanını yaptığı perakende sektörüne yeni bir dinamizm getirecek Hopi, App Store ve Google Play üzerinden akıllı cihazlara indirilip kullanılmaya başlandı. Uygulamayı hemen indiren 1 milyon kişi anında 25 TL değerinde 25 Paracık kazanacak.Akıllı telefon uygulaması üzerinde çalışan ve dünyada ilk olma özelliği taşıyan Hopi, müşterilere uygun kişileştirilmiş kampanya ve teklifler sunuyor. Müşteriler Hopi kampanyalarından kazandıkları "Paracık" ödüllerini, üye markalarda yapacakları alışverişlerde 2, 3, 5 hatta 10 kata varan değerlerle çarparak kullanabiliyor.

Farklı sektörlerden çok sayıda markanın uygun ürünü, uygun tekliflerle doğru müşteriye ulaştırmasını sağlayacak Hopi, kapasite kullanımı ve verimliliği arttırarak ülke ekonomisine katkı sunacak.

Hopi reklam filmlerinde ünlü oyuncu ve komedyen Tolga Çevik marka yüzü olarak seyircilerle buluşuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun