Girişimcilik 24 NİSAN 2015 / 14:08

Etohum San Francisco Hızlandırma Programı'nı açıyor

Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum, 17 Haziran'da San Francisco Toplantısı’nın üçüncüsünü gerçekleştirecek. Zorlu Etohum süreçlerinden başarıyla geçen Türkiye'nin gelecek vadeden 15 girişimi, bu kez teknolojinin ve internetin kalbi Silikon Vadisi'nde büyümek için ter dökecek.ABD-Türkiye arasındaki potansiyel iş fırsatlarını ortaya çıkarmak ve Türkiye'nin yaratıcı girişimlerini dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen Etohum San Francisco hızlandırma programının üçüncüsü, 17 Haziran'da Galvanize hızlandırıcısında yapılacak. Dünyanın önde gelen yatırımcıları tarafından Etohum'un eleme süreçlerinden geçerek seçilen 15 girişim, her iki ülkede faaliyet gösteren girişimcileri ekosistemin güçlü oyuncuları ile buluşturan toplantıda, büyüme aşamasındaki en önemli adımlarından birini atacaklar.

Etohum San Francisco Toplantısı'na katılma hakkı kazanan girişimcilere iki hafta boyunca ofis kullanımı, mentorluk alma ve dünyanın yüksek teknoloji merkezi Silikon Vadisi'ndeki önemli yatırımcılara sunum yapma imkanı tanınacak. 14 gün boyunca bölgenin en önemli mentorları tarafından eğitilecek olan girişimciler, bu sayede işlerini geliştirmenin ve küresel bir girişim olabilmenin püf noktalarını uzmanlarından öğrenecekler. İki haftalık eğitimin sonunda ise, Silikon Vadisi’nin en önemli yatırımcılılarıyla tanışma fırsatı yakalayacak ve girişimlerine yatırım bulmaya çalışacaklar. Bu toplantı sonunda bir yatırım almaları, dünya çapında isimlerini duyurma açısından önemli bir adım olacak.
ETİKETLER : etohum
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun