08 NİSAN 2013 / 15:31

Gıda sektöründe ERP 18 Nisan'da konuşulacak

Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşecek etkinlikte, Dynamics AxFood çözümünün tanıtılmasının yanı sıra "işletmelerin nasıl daha verimli olabileceğini" örnek olaylar üzerinden tartışılacak.Hızlı gelişen küresel rekabet ortamında, şirketler rekabet güçlerini yüksek tutmak için satın almadan üretime, stoktan satışa tüm süreçlerini en uyumlu şekilde yönetebilmeye ihtiyaç duyuyor. İnsan sağlığının önem kazandığı ve güvenilirliğin aranılan bir kriter olduğu gıda sektöründe, yapılan tüm kayıtların izlenebilirliğinin de sağlanması gerekiyor.

Bu amaç kapsamında Microsoft Dynamics AX Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleri ile kusursuz bir bilgi ve iş akışı oluşturup, çalışanların alışık olduğu ekranlar ile daha verimli çalışmalarını sağlayabileceği 18 Nisan'da konuşulacak. Hem şirket içi denetimi sağlamaya çalışan, hem de esnek ve uygun maliyetli çözüm arayışında olan firmalar için oldukça uygun olan Microsoft Dynamics AX, için Microsoft Türkiye ofisinde bir araya gelinecek.

Hammadde alımından üretime, lot takibinden kalite sertifikasyon ve sevkiyat izlenebilirliği, kantar takibine kadar tüm süreçlerin yürütüldüğü entegre platform Dynamics AxFood çözümünün anlatılacağı etkinlik 13.30'dan 16.30'a kadar sürecek. Microsoft iş ortağı GVH Bilişim ile gerçekleştirilecek bu seminerde, sunulan çözümler detaylarıyla konuşulacak.

Microsoft'un, gıda sektöründe başarı ile gerçekleştirdiği projelerden biri olan sektör liderlerinden Sunar Mısır ile elde edilen tecrübeler de katılımcılarla paylaşılacak. Etkinlik boyunca gıda sektöründeki kurumların işlerine nasıl değer katabileceği Microsoft ekibiyle birlikte konuşulacak.

Katılım ve detaylar için https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032550051&culture=tr-tr adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun