Genel 24 MART 2010 / 07:33

ZyXEL'den yeni bir yazılım

ZyXEL, yeni ZyWALL ZLD v2.20 firmware güncellemesini duyurdu.

ZyXEL, yeni ZyWALL ZLD v2.20 firmware güncellemesini duyurdu.


ZyXEL, küçük ve orta ölçekli işletmelere denetleme ve kontrol çözümleri sunan ZyWALL USG ürün ailesi için yeni firmware ZLD v2.20 yazılım güncellemesi gerçekleştirdiğini duyurdu. Güncelleme kullanıcıların kullanım kolaylığı, güçlü performans, verimlilik ve düşük işletme giderleri elde etmesine imkan veren özellikler sağlıyor.

ZyWALL güvenlik ürünleri paket denetimi, antivirus, saldırı tespit ve önleme, içerik filtreleme, antispam ve VPN özelliklerini tek bir cihazda birleştiriyor. Kullanıcılar, güvenlik özellikleri sayesinde müşteri ya da firmalarına ait kayıtlarını, fikri mülkiyetlerini ve hatta önemli kaynaklarını iç ve dış tehditlerden koruyabiliyorlar.

CeBIT 2010'da çıkış tanıtımı yapılan ZyWALL ZLD 2.20'yi ücretsiz olarak www.zyxel.com.tr adresinden indirmek ve tüm ZyXEL USG güvenlik ürünleri için kullanmak mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun