Genel 20 OCAK 2010 / 13:07

ZyXEL dağıtım ağını genişletiyor

ZyXEL'in dağıtıcıları arasına önde gelen teknoloji dağıtım şirketi MersaSistem de katıldı.

ZyXEL'in dağıtıcıları arasına önde gelen teknoloji dağıtım şirketi MersaSistem de katıldı.


ZyXEl, Türkiye'nin önde gelen teknoloji dağıtım şirketlerinden MersaSistem ile imzaladığı dağıtım anlaşmasıyla Türkiye'deki dağıtım ağını genişlettiğini açıkladı. Geniş ürün ailesine sahip olan ZyXEL, küçük işletmelerden büyük organizasyonlara, iletişimin tüm alanlarında çözümler sunuyor. Genişbant DSL çözümleri, ağ anahtarları, internet güvenlik çözümleri, profesyonel WLAN ekipmanları, NAS, 3G, WiMax ve merkezi ağ yönetim sistemleri gibi pek çok çözümü bir arada sağlayabilen ZyXEL, MersaSistem ile gerçekleştirdiği anlaşmayla daha geniş alanda ve farklı seçeneklerle bayi ve çözüm ortaklarına ulaşmayı hedefliyor.

ZyXEL İletişim Teknolojileri Genel Müdürü Vefa Tarhan, anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi: "MersaSistem büyük bir organizasyon ve dünya çapında isim yapmış çok değerli markaların Türkiye'de dağıtımını başarıyla yapıyor. MersaSistem ile güçlü bir işbirliği içinde çalışmayı ümit ediyoruz. İmzaladığımız anlaşmanın, ZyXEL ürünlerinin Türkiye'nin dört bir yanındaki ZyXEL müşterilerine en iyi şartlarda temin edilmesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. İşbirliğimizin tüm MersaSistem müşterilerine ve ZyXEL iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun