Genel 26 ŞUBAT 2009 / 13:13

ZOHO Teknocube ile Türkiye’de

Kişisel ve kurumsal kullanım alanlarında internet tabanlı çözümleriyle tanınan ABD’li ZOHO şirketini Türkiye’de Teknocube temsil edecek.

Kişisel ve kurumsal kullanım alanlarında internet tabanlı çözümleriyle tanınan ABD’li ZOHO şirketini Türkiye’de Teknocube temsil edecek.


 


Teknocube Bilgi Teknolojisi Hizmetleri, AdventNet/ZOHO ile münhasır dağıtıcı anlaşması imzalayarak ZOHO’nun Türkiye'deki tek dağıtıcısı oldu. Dünya genelinde yaklaşık 1.5 milyon kullanıcısı olan ZOHO SaaS (Software as a Service - Bir Hizmet Olarak Yazılım) modelinde hizmet veriyor. Teknocube, ZOHO’nun Müşteri İlişkileri Yönetimi, Faturalama, Çevrimiçi Ofis Paketi, Proje Yönetimi, İş İletişimi ve Verimlilik, İnsan Kaynakları, İş Zekası, Raporlama Araçları ve Uygulama Geliştirme Platformu (PaaS) gibi 20’den fazla paketini Türk kullanıcılara sunacak.


ZOHO İş Geliştirme Direktörü Ian Wenig anlaşmayla ilgili olarak, “ZOHO olarak Türkiye’deki dinamik iş dünyasına ürün ve hizmetlerimizi Teknocube ile sunacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.


Teknocube Genel Müdürü Burak Akcen ise “Alanında oldukça uzman kişilerden oluşan genç bir şirket olarak ZOHO ile anlaşma imzalamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlk aşamadaki hedefimiz;  ZOHO bilgi birikimi ile Teknocube’un hızlı ve kaliteli hizmet = memnun müşteri anlayışını aynı potada birleştirerek, kurumsal ve bireysel kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayabilen, uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Global finans krizinin Türkiye’deki etkilerini ZOHO’nun benzersiz SaaS çözümleri ile minimize edebileceğimize inanıyoruz. Teknocube, ZOHO ile Türkiye bilişim sektöründe kısa süre içinde ses getiren projelere imza atacak ve saygın firmalar arasındaki yerini alacaktır" dedi.