Genel 04 EKİM 2010 / 09:31

Zirvede özel güvenlik etkinliğini kaçırmayın

Bilişim Zirvesi'10 bu yıl, güvenlik konusunda özel bir etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Bilişim Zirvesi'10 bu yıl, güvenlik konusunda özel bir etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.


Bilişim Zirvesi'10 bu yıl, güvenlik konusunda özel bir etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. 5 Ekim'de düzenlenen Kasperksy IT Security Day, kurumların bilgi güvenliği yönetim sistemlerine nasıl yatırım yapmaları ve nasıl politikalar üretmesi gerektiği konusunda bilgi platformu oluşturuyor.

Kaspersky Lab CEO'su Eugene Kaspersky'nin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, uluslararası uzmanların katılımıyla gerçekleşen paneller ve başarı hikayeleri ve sunumlara ev sahipliği yapıyor. Kaspersky Lab'ın bireysel güvenlik strajejilerinin de aktarılacağı etkinlikte, 'Bulut Bilişim Güvenliği', 'Dijital verileriniz karaborsada satılık', 'Hedef Ataklar' başlıklarında oturumlar gerçekleşirken, Eugene Kaspersky de sayısal güvenliğin geleceğini Bilim Zirvesi'10 katılımcıları için değerlendiriyor.

Bilişim Zirvesi kapsamındaki güvenlik etkinliği, diğer Bilişim Zirvesi oturumlarından farklı olarak etkinlik alanındaki özel kayıt bankosunda kaydını yaptıran ziyaretçiler tarafından ücretsiz olarak izlenebilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun