Genel 04 EKİM 2011 / 08:04

Zirvede 4 Ekim'i yoğun bir gündem bekliyor

Zirvede 4 Ekim'i yoğun bir gündem bekliyor

ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi'11, ikinci gününde Bölgesel İş Fırsatları, Sınırsız İletişim, Geleceğin Ticaretinin ‘e’ Hali, Sınırları Kaldıran Sosyal Medya ve Sınırsız Oyun konferanslarına, Teknoloji Şehri İstanbul Forumu, İş Çözümleri ve Teknoloji oturumlarına ve Kaspersky Lab IT Security Day etkinliğine ev sahipliği yapacak. ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11 bu yıl farklı konularda 23 ülkeden 244 konuşmacıyı biraraya getiren 10 ana konferans ve 83 oturuma ev sahipliği yapıyor. Zirve, ikinci gününde yoğun bir gündemle merhaba diyecek.

4 Ekim’de alanındaki ulusal ve uluslararası uzmanları biraraya getirecek Bölgesel İş Fırsatları Konferansı, Sınırsız İletişim Konferansı, Geleceğin Ticaretinin ‘e’ Hali Konferansı, Sınırları Kaldıran Sosyal Medya Konferansı ve Sınırsız Oyun Konferansı, Teknoloji Şehri İstanbul Forumu ve yarım günlük “Kaspersky Lab IT Security Day” ve İş Çözümleri ve Teknoloji Oturumları Zirve kapsamındaki etkinlikleri oluşturacak. Detaylı programı bu adreste bulabilirsiniz.

BTnet.com.tr olarak gün boyunca konferanslardan derlediğimiz haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gözünüz bizde olsun.