Genel 17 EKİM 2008 / 10:13

Zamanı donduran kareler

Türk fotoğraf sanatının üç usta ismi Gültekin Çizgen, İbrahim Zaman ve İsa Çelik “Türk Fotoğrafında 50 Yıl” başlıklı sergide buluştu.

Türk fotoğraf sanatının üç usta ismi Gültekin Çizgen, İbrahim Zaman ve İsa Çelik “Türk Fotoğrafında 50 Yıl” başlıklı sergide buluştu.


Son 50 yılın izlerini taşıyan fotoğraflar 21 Ekim’e kadar Caddebostan Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda görülebilir. PhotoWorld dergisi, Kadıköy Belediyesi ve Canon’un desteği ile hayata geçmiş olan proje fotoğraflar aracılığı ile geçmiş yıllara tanıklık ayrıcalığı sunması bakımından özellikle genç nesil için anlamlı mesajlar içeriyor. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün de katıldığı açılışta sanatçılara, Türk Fotoğraf Sanatı’na 50 yıl boyunca vermiş oldukları hizmetlerden ötürü birer onur plaketi sunuldu.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun