Genel 07 EKİM 2010 / 09:02

Yurtdışındaki şirketler Türkiye’de fırsat arıyor

Türkiye BT pazarını daha yakından tanımak isteyen ICB, fuarda yerini alıyor.

Türkiye BT pazarını daha yakından tanımak isteyen ICB, fuarda yerini alıyor.


CeBIT Bilişim Eurasia 2010 Fuarı’nda Bulgaristan’ın önemli yazılım ve danışmanlık hizmetleri veren InterConsult Bulgaria (ICB) şirketi de bulunuyor. ICB, Norveç’te ve Bulgaristan’daki bankalara ve finans kuruluşlarına yaklaşık 10 yıldır nakit işlem otomasyonlarına yönelik çözümler geliştiriyor.

IDS Sheer iş ortaklarından biri olan ICB; finans kuruluşları ve bankalara yönetim ve BT danışmanlığı, yazılım tasarımı ve gelişimi, müşteri eğilimleri alanında çözümler sunuyor. Fuarın İş Dünyası Salonu’nda yeni müşterileri karşılamaya hazırlanan ICB Genel Müdürü Stojan Boev, “Türkiye BT pazarını daha yakından tanımak ve yeni müşteriler kazanmak için buradayız. Türkiye’de her geçen gün daha da gelişen zengin bir BT pazarı var. Bu pazarın Bulgar ürünlerine bakışını anlamak istiyoruz. Fuarda yeni fırsatları kollarken, banka ve finans kurumlarını yönelik yeni ürünlerimizin de satmak istiyoruz” diyor.

ICB şirketiyle iletişime geçmek isteyenler fuarın İş Dünyası Salonu’nda B31-12 numaralı standı ziyaret edebilirler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun